E shtune, 01.04.2023, 05:32 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Mos humbisni: Alma Lama në ValaMalaShow (Video)

E enjte, 24.10.2013, 08:13 PMAlma Lama në ValaMalaShow (Video)


(Vota: 17 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora