E marte, 27.09.2022, 02:18 AM (GMT+1)

Kulturë

Drita Lushi: Dashuria çel në Prill

E premte, 18.10.2013, 11:53 PM


Libri i ri

URIME REDAKTORES SË ZSH-së DRITA LUSHI

 

Sot, e premte 18 Tetor 2013, doli nga shtypi libri  me tregime i shkrimtares Drita Lushi, Dashuria çel në Prill

Libri i ri i redaktores së ZemraShqiptare zonjës D. Lushi ka 120 faqe dhe publikohet nga shtëpia botuese “ADA” Tiranë.

Kjo permbledhje me tregime kushton 500 lekë.

Bashke me njoftimin (që po e japim të parët), Redaksia jonë i percjell:

- URIMET MË TË MIRA REDAKTORES SË ZSH-së DRITA LUSHI.(Vota: 17 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora