E diele, 27.09.2020, 09:07 PM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Gëzim Alpion: Peticion ndertimin e Rruges se Arberit

E diele, 29.09.2013, 04:14 PM


Pershendetje,

Ju lutem nenshkruani peticionin online per ndertimin e Rruges se Arberit qe do t’i paraqitet Qeverise se re te Shqiperise se shpejti.

Ne linkun me poshte, shkruani Emrin, Mbiemrin, Adresën e emailit dhe Qyetin tuaj. Pastaj klikoni: “Sign”. Pas kësaj, ju do të merrni një mesazh falënderimi dhe konfirmimi që emri juaj u regjistrua:

http://www.change.org/en-GB/petitions/complete-the-construction-of-the-arb%C3%ABri-road-nd%C3%ABrtoni-sa-m%C3%AB-shpejt-dhe-me-standarde-rrug%C3%ABn-e-arb%C3%ABrit

Informacion te detajuar per peticionin mund te gjeni ne numrin e fundit te gazetes 'Rruga e Arberit' dhe ne arkivin e gazetes:

http://www.rrugaearberit.com/

Ju kerkoj ndjese po qe se kete mesazh e keni marre edhe me pare.

Faleminderit,

Gëzim  Alpion

https://www.facebook.com/DrGezimAlpion(Vota: 3 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:

Video

Entela Binjaku: Denonconi dhunen kunder gruas


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora