E marte, 15.10.2019, 06:06 PM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Ftesë: Promovohet libri i Don Lush Gjergjit

E merkure, 25.09.2013, 08:38 PM


Të nderuar dashamirë të librit,

Të nderuara media,

Ju ftojmë të merrni pjesë në promovimin e librit  “Dashuria që nuk vdes-Të mëdhenjtë e shekullit XX”, të autorit Don Lush Gjergji

Promovimi mbahet të premten, me 27 shtator, në ora 11:00, në Bibliotekën Kombëtare,

Për librin do të flasin:

Xhavit Beqiri,

Visar Berisha,

Ndue Ukaj
(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT