E diele, 17.11.2019, 01:29 PM (GMT)

Aktualitet » Njoftime

Ftesë: 10 Vjetori i Lumturimit të Nënë Terezës

E diele, 25.08.2013, 02:21 PM
(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT