E merkure, 18.09.2019, 12:44 PM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Ftesë nga të Përndjekurit Politikë

E hene, 17.06.2013, 11:37 AM


FTESË

  kuadrin e fushatës së zgjedhjeve parlamentare shoqatat e të përndjekurve  politikë të Shqipërisë organizojnë ditën e martë date 18 qershor  2013,  ora  12.oo, në sallën e Teatrit të Operas dhe Baletit, takimin  e    përndjekurve  politikë  me  temë:

Përpara drejt fitores

    takim   marrin   pjesë  kandidate   dhe  përfaqësues    partive  politike     spektrit   të djathtë të drejtuar nga Partia Demokratike

Ftoheni të merrni pjesë.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT