E hene, 30.03.2020, 05:40 PM (GMT+1)

Kulturë » Lushaj

Si një enciklopedi

E marte, 04.06.2013, 08:26 PM


SI NJË ENCIKLOPEDI

 

Ballina

 

Kushtim miqësor

 

Enciklopedia, hapet me bashkpuntorin e ZSh-së Agim  Gashi (nr 1)

 

dhe mbyllet me redaktorin tone Zeqir Lushaj (nr 100)

 

Shpindina e librit

 

-Per ZemraShqiptare, Qershor 2013-(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT