E shtune, 11.07.2020, 04:28 PM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Na flet djali i Pejës, Nekiu

E shtune, 01.06.2013, 02:23 PM


 

-Perkushtim miqsesor per Zeqirin në USA-(Vota: 9 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora