E marte, 28.09.2021, 09:39 PM (GMT+1)

Lajme

Londër: ''Mjeshtri i Madh'' Kreshnik Qato në ring!

E merkure, 22.05.2013, 08:03 PM


Kampioni ynë Kreshnik Qato - ''Shqiponja'', i sapo nderuar nga Presidenti Nishani me titullin ''Mjeshtër i Madh'', do të zhvillojë ndeshjen e radhës më 1 qershor 2013 në Bethnal Green, Londër.

Mos e humbisni Fitoren e Shqiponjës!(Vota: 7 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora