E shtune, 04.07.2020, 01:59 PM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Vullnet Mato: ''Herebare njerëzore''

E merkure, 22.05.2013, 06:03 PM


DOLI NGA SHTYPI LIBRI ME TREGIME, “HERBARE NJERËZORE”

I SHKRIMTARIT VULLNET MATO,

BOTUAR NGA SHTËPIA BOTUESE “VLLAMASI”.

KY BOTIM I RI, ME 30 TREGIME TE SHKRUARA KOHET E FUNDIT,

ËSHTË VËNË NË QARKULLIM NË LIBRARITË KRYESORE TË TIRANËS:

“AGOLLI”, “ADRION”,“ALBANIA”, ETJ.(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora