E diele, 18.08.2019, 12:02 AM (GMT+1)

Sporti » Sporti

Kreshnik Qato ''Mjeshtër i Madh''

E enjte, 16.05.2013, 02:45 PMNishani dekoron Kreshnik Qaton me Urdhrin "Mjeshtër i Madh"


(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT