Zemra Shqiptare

  http://www.zemrashqiptare.net/


Përkujtohen heronjtë Bahri Fazliu e Agron Rrahmani

| E marte, 07.05.2013, 06:11 PM |


Njoftim/Ftesë

Të nderuar,

Me rastin e shënimit  të 15 vjetorit të rënies së heronjve Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani,

Këshilli Organizativ  ju njofton se:

  9 maj, e enjte, ora 17, në Teatrin Kombëtar – Prishtinë, mbahet Akademi Përkujtimore në nderim të heronjve Bahri Fazliu e Agron Rrahmani.

Duke ju falenderuar paraprakisht, ju ftojmë që në nderim të heronjve ta përcillni këtë ngjarje!