E enjte, 27.02.2020, 02:24 AM (GMT)

Aktualitet » Njoftime

Përkujtohen heronjtë Bahri Fazliu e Agron Rrahmani

E marte, 07.05.2013, 05:11 PM


Njoftim/Ftesë

Të nderuar,

Me rastin e shënimit  të 15 vjetorit të rënies së heronjve Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani,

Këshilli Organizativ  ju njofton se:

  9 maj, e enjte, ora 17, në Teatrin Kombëtar – Prishtinë, mbahet Akademi Përkujtimore në nderim të heronjve Bahri Fazliu e Agron Rrahmani.

Duke ju falenderuar paraprakisht, ju ftojmë që në nderim të heronjve ta përcillni këtë ngjarje!(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT