E hene, 23.09.2019, 04:50 AM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Enkeleida Tahiri - ''Unë jam ajri yt''

E hene, 06.05.2013, 06:00 PM


VËLLIMI I DYTË PER ENKELEJDEN

Libri ka 124 faqe me 124 poezi.

Eshtë botim i GlobusR

Parathenia, nga poeti i mirënjohur Anton Papleka

 (Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT