E marte, 07.02.2023, 06:22 AM (GMT)

Mendime » Dardani

Ilir Dardani: Hoxha - femrat jane rruspia dhe kurva

E diele, 28.04.2013, 04:27 PM


Hoxhallaret shqipfoles, sidomos ata nga Kosova e Maqedonia, jane llumi i shoqerise shqiptare. Aktet kriminale te individeve jane vepra qe denohen  nga shoqeria, por dhuna dhe poshterimi ndaj femres vjen pikerisht nga harbutet qe flasin ne emer te zotit, te cilet infektojne gjysem-budallenjte (se te plotet s'kane nevoje per hoxhe magaret) duke na e prezantuar Zotin si nje xhelat qe me sepaten e tij keput vetem koka njerezish te gjinise femerore.

Femra ka te drejte ta jetoje jeten e saj si te doje, krejt e pavarur, ashtu sic ka te drejte edhe mashkulli. Femra ka te drejte te njohe, te dashuroje, te bashkejetoje dhe te martohet nqs e shikon se ka ndeshur ne njeriun e pershtatshem, por ne rast te kundert gjithmone te ndjehet e lire te largohet dhe jo te mbetet viktime e specieve te poshtra hoxhallare apo mentalitet anadollako-injoranto-shkuesi qe eshte i pranishem ne cdo vend ku islami eshte shumice. Ka ikur koha te martohesh me te panjohur, te behesh bashkeshorte e nje burri qe ta pelqejne mashkujt e shtepise dhe jo ti. Nqs ju pelqen meshkujve islamike, le ta marrin per vete sepse e kane edhe tradite dylberizmin. Ne Europe te vetmit perfaqesues te kesaj bastardije xhunglo-rerore jemi ne shqiptaret dhe boshnjaket - kombet e skllaveruar nga ideologjia islamike.

Ai mashkull shqiptar qe dhunon femren dhe te drejten e saj per te qene njeri i lire eshte hoxhe dhe hoxhe do te thote te jesh kriminel e diktator, mjeker-shemtuar, pantollona-keputur, shallavare-fole-insektesh, por edhe pa to.

Te gjithe hoxhe-magaret apo magaro-hoxhet flasin idiotesira, imponojne jeten e fshatareve te Arabise se para 16 shekujve, urrejne cdo fabrike qe nuk prodhon urrejtje.

Shikojeni e degjojeni bastardin qe fyen dhe predikon urrejtje per nenen, motren dhe vajzen tuaj dhe pas videos do e kuptoni se cilit klas i perkisni, njeriut normal,  gjysem-budallait apo budallait te plote!

 (Vota: 64 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora