E diele, 04.12.2022, 12:57 PM (GMT)

Shtesë » Lajme

INVITO V ANNIVERSARIO INDIPENDENZA KOSOVO‏

E diele, 14.04.2013, 08:21 AM


INVITO V ANNIVERSARIO INDIPENDENZA KOSOVO‏.(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora