E diele, 04.12.2022, 05:18 AM (GMT)

Shtesë » Lajme

Të rinjtë marrin ''Yjet e Kosovës''

E diele, 14.04.2013, 04:50 PM


Te Enjeten me 11.04.2013

Im JuZe (Ne Shtepine e te Rinjeve) Steinstraße 1a  79312 Emmendingen.

Kryesine e shoqates "Yjet e Kosoves" e.V e marrin te rinjet 18 -vjecare

1. Kryetar z. Arianit Shabani (ne mes)-1995

2. Nenekryetare  Zonjusha Nife Shala (djathtas)-1994

dhe anetaret e tjere te Kryesise

3. Zonjusha Gentina Shehu (majtas)-1995

antaret e kryesise e moshes se mesme si me poshte

4. Zoti Clemens Hauser

5. Zonja Samire Shabani

6. Zonja Anita Jakupi

Presse nga Shoqata "Yjet e Kosoves" e.V

www.sterne-kosovas.de(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora