E merkure, 21.10.2020, 05:06 AM (GMT+1)

Kulturë » Muzikë

Kur këndon Rexhep Kovaçi (3 motive kuksiane)

E shtune, 13.04.2013, 12:58 PMVideo u dërgua për bublikim nga lexuesi i rregullt i revistës sonë ZemraShqiptare, Ismet Nela, NJ, USA.

 

 (Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora