E premte, 18.09.2020, 07:40 AM (GMT+1)

Kulturë » Muzikë

Rovena Stefa ft Eltoni: Hajde ti

E diele, 17.03.2013, 12:11 PMRovena Stefa ft Eltoni: Hajde ti


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora