E merkure, 01.02.2023, 04:57 AM (GMT)

Shtesë » Lajme

E pame për Enver Camajn

E merkure, 20.02.2013, 07:07 PM


Njoftim për të pame

Njoftojmë të gjithë: Miqtë, Shokët;  Farefisin , Dashamirët dhe të Njohurit se:

Me rastin e vdekjes së bashkëshortit, prindit, vëllait, shokut, mikut,  Enver Camaj,  Familja Camaj

organizojnë të pame, ditën - E Dijelë  me: 24.02. 2013 prej orës 8.00  deri në orën 17 : 00, në adresën:

Obergruppenbacherstr. 20

74199  Untergruppenbach - D

Për informata më të hollësishme drejtohuni në nr. e telefonit:

+49 179 6754806

Familja Camaj

Me nderime,

Faik Camaj, Vëllai  i të ndjerit Enver Camajt

Flein - Heilbronn - Gjermani(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora