E enjte, 30.03.2023, 09:15 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Kundër politikës diskriminuese serbe

E premte, 08.02.2013, 06:38 PM


Këshilli Kombëtar Shqipëtar për Beneluks në bashkpunim me Shoqatat Humanitare – “Lugina e Preshevës“ dhe “Medvegja“ me seli në Zvicër, për qytetarët, partitë politike, Shoqatat dhe asociacionet tjera Shqipëtare lëshon këtë:

Lajmërim

Më datë 09.02.2013 ditë e shtunë me fillim në ora 13h00 në Bruksel Rond Point Schuman do të mbahet tubim protestues kundër politikës diskriminuese serbe në Kosovën Lindore.

Ftojmë për pjesëmarje massive në këtë protest që synon mbështetjen e vëllezërve tonë në trojet etnike.

Pjesmarja e juaj e begaton tubimin.(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora