E premte, 03.07.2020, 07:06 PM (GMT+1)

Plus » Video

Alba Life: Intervistë me Dr. Ismet Lukolic

E enjte, 03.01.2013, 01:59 PMIntervistë me Dr. Ismet Lukolic dhënë TV Alba Life, NY

TV Alba Life ne New York sjelle prane jush intervisten me Dr.Ismet Lukolic i cili ka arritur suksese jo vetem ne fushen e mjekesise ne Amerike, por dhe eshte dhe aktivist ne Diaspore.(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora