E enjte, 13.08.2020, 11:35 AM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Pal Neçaj: Udhë Brezash

E enjte, 20.12.2012, 08:07 PM


Libri i ri

DRITË E NJOHJE MBI TE PARËT

Ky liber i ri i autorit nga Nikaj-Merturi i Alpeve tona, që tash sa vjet jeton familjaisht ne NY, USA, ka 438 faqe. Redaktor eshte Bashkim Koçi, ndersa konsulent e autor i parathënies Ndue Gjoka. Perpunimi grafik nga Persiana Treni. Botues: ASD-Studio. ISBN:978-99956-40-79-8(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora