E diele, 15.12.2019, 04:41 AM (GMT)

Plus » Video

Agim Gashi: Këngë për Ali Podrimjen

E shtune, 01.12.2012, 04:45 PMAgim Gashi: Këngë për Ali Podrimjen


(Vota: 4 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT