E diele, 20.06.2021, 10:02 PM (GMT+1)

Kulturë

Keka: ''Skënderbeu, ideator i bashkimit europian''

E premte, 09.11.2012, 07:32 PM


Libri me i ri  me autor Gjon KEKA “SKËNDERBEU, IDEATOR I BASHKIMIT EUROPIAN” botuar nga shtepia botuese BOTART, nga data 14- 18 nentor do te jete ne Panairin e Librit Tirana 2012, pastaj mund ta gjeni ne te gjitha librarite si ne Tirane, Prishtine, Amerike dhe Europe.

Libri eshte nje studim me dokumente te reja  historike-politike, diplomatike, qe hedh drite me teper rreth personalitetit mbikohor te kombit shqiptar europian Gjergj Kastrioti.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora