E marte, 31.03.2020, 03:12 PM (GMT+1)

Aktualitet

Hoxha: Martohuni me vajzën e xhaxhait, hallës, tezes

E shtune, 03.11.2012, 03:48 PM- A lejohet martesa me vajzen e axhes, halles dhe tezes?

Hoxha Zekerija Qazimi: Kjo martesë është e lejuar në kuran. Ata që nuk e zbatojnë këtë janë kafirë (të pafé).(Vota: 11 . Mesatare: 2/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT