E hene, 18.11.2019, 12:29 PM (GMT)

Kulturë » Kozeta

Alba Life: Intervista me Drejtorin e TV Kultura Shqiptare, z. Belliu

E shtune, 27.10.2012, 08:03 AMNe kuadrin e 100 Vjetorit te Pavaresise dhe 15 Vjetorit te TV Kultura Shqiptare, po japim intervisten e Drejtorit dhe Producentit te ketij TV plot sukses ne Amerike, z.Adem Belliu marre nga TV Alba Life, New York.
Te interesuarit mund te shtypin me poshte
http://www.youtube.com/watch?v=wStOXyyLA-s&feature=youtu.be
Ju faleminderit,
Kozeta Zylo, New York


(Vota: 3 . Mesatare: 2.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT