E merkure, 08.04.2020, 06:48 AM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Ftesë nga Lëvizja për Bashkim

E marte, 23.10.2012, 06:25 PM


Ftesë
Nesër, më 24.10.2012, në ora 14.00, në seli të Lëvizjes për Bashkim, Kryetari i LB-së, z. Avni Klinaku do të mbajë konferencë për media.
Tema e konferencës do të jetë: Platforma politike e Kosovës në bisedimet me Serbinë.
Gazetarëve do t’u shpërndahet nga një kopje e dokumentit programor të LB-së: Platforma Politike për Zgjidhjen Përfundimtare të Çështjes Shqiptaro-serbe.
Ju ftojmë ta ndiqni këtë ngjarje!
Lëvizja për Bashkim
Zyra për Informim
Prishtinë,
23.10.2012(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT