E diele, 05.04.2020, 07:57 AM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Nderron jete Riza Rexha - Njoftim per ngushellime

E hene, 22.10.2012, 06:48 PM


Njoftim per NGUSHELLIME!

Me dhembje e pikellim te thelle, njoftojme gjithe miqte, shoket, bashkatdhetaret e bashkeveprimtaret, me rastin e vdekjes se Babait tone Riza Rexha (Rize Kaqaniku) nga Ivaja e Kaqanikut, se djemte Jetoni e Dritoni me bashkefamiljaret e shoket, presin per NGUSHELLIME te Dielen me 28. 10. 12. nga ora 09.00 gjer n'ora 17.00; ne kete adrese: Zentrum SINZIG, Koblenzerstr. 94; 53489 Sinzig (Gjermani).

Per informata, mund te kontaktoni ne telef.: 0151-65151641 (Jetoni) dhe 0163-2882167 (Zeneli)!

Familja Rexha(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT