E enjte, 02.04.2020, 11:03 PM (GMT+1)

Aktualitet

Alba Life: Flet Pëllumb Lamaj, ish i burgosur politik

E enjte, 18.10.2012, 07:01 PMTV ALBA LIFE i mori interviste z.Pellumb Lamaj, ish i burgosur politik ne burgun famekeq te Spacit, i cili mori pjese ne Manifestim solidariteti para Kombeve te Bashkuara ne mbeshtetje te Grevisteve te Urise ne Tirane.


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT