E marte, 07.04.2020, 12:10 PM (GMT+1)

Plus » Video

Romney Vs Obama - Debati Presidencial

E premte, 05.10.2012, 06:15 PMRomney Vs Obama -  Debati Presidencial


(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT