E enjte, 27.02.2020, 04:08 PM (GMT)

Plus » Video

Pat Condell: Një fjalë për trazirat e myslimanëve

E enjte, 27.09.2012, 06:18 PMPat Condell: Një fjalë për trazirat e myslimanëve


(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT