E enjte, 27.02.2020, 11:09 AM (GMT)

Plus » Video

Legjenda Alessandro Del Piero

E diele, 23.09.2012, 03:47 PMSpeciale: Legjenda Alessandro Del Piero


(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT