E merkure, 23.10.2019, 07:33 PM (GMT+1)

Plus » Shoqëria

50 nuancat e veshjes së Angela Merkel

E shtune, 21.07.2012, 09:11 AM


50 nuancat e veshjes së Angela Merkel. Një Pantone ngjyrash për garderobën e gruas më të pushtetshme në Evropë

Ajo është gruaja më e pushtetshme në Evropë dhe ndoshta politikanja më e fuqishme në botë. Si udhëheqëse e Gjermanisë, vendit më të pasur, më i populluar dhe më produktiv i kontinentit, ajo ka luajtur një rol të rëndësishëm në negociatat për të ardhmen e ekonomisë dhe politikës së Evropës. Ky set fotografik është mblehur dhe krijuar në formën e një pantone ngjyrash nga grafisti hungarez Eekelen van Noortje.

 

 (Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT