E marte, 31.03.2020, 01:28 PM (GMT+1)

Plus » Video

Ilir Shaqiri: Këngë për dëshmorin Kolë Mirdita

E enjte, 19.07.2012, 06:00 PM"Dal në Shqipni te e lumja nanë" - këngë kushtuar deshmorit te kombit Kolë Mirdita nga Ranoci i Klinës, kompozuar nga Edmond Zhulali dhe kënduar nga Ilir Shaqiri.(Vota: 6 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT