E premte, 28.02.2020, 08:59 PM (GMT)

Plus » Video

Remi Jakupi & Sinan Vllasaliu: Femër e dështuar (2012)

E marte, 17.07.2012, 06:06 PMKëngëtari i mirënjohur dhe miku i ZSH-së, Remi Jakupi na mundëson videoklipin e tij të fundit, në bashkëpunim me këngëtarin tjetër të mirënjohur, Sinan Vllasaliun.

Shikim e dëgjim të këndshëm...(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT