E hene, 06.04.2020, 01:15 PM (GMT+1)

Plus » Video

Kur flasin Mrekullitë - Shna Ndou

E diele, 15.07.2012, 10:35 AMCikli: Kur flasin Mrekullitë - ideuar nga Estela Dashi (Drejtore e TVA-së)
My Dollar Store Albania - Kompleksi Kika, Komuna e Parisit - Tiranë
Kamera: Mandi Qafoku
Montazhi & Audio: Frensis Zadrima
Skenari & Realizimi: Fatos Morina & Ledia Canaj
Ndihmoi për tekstin: Julia Bardhushi
Televizioni Arbëria, Gusht 2006

_______________

 (Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT