E marte, 20.10.2020, 01:18 AM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Me 08.07.2012 ne JuZe Steinstr. 1a ne Emmendingen

E diele, 08.07.2012, 07:00 AM


Takim konsultues rrethe pergaditejeve per  manifestimin e 100 - vjetorit te pavarsise se Shqiperise

Te mireseardhur jan te gjithe ata  qe kan deshire dhe mundesi te kokntribuojne per kete pervjetor te shenjet.
Vetem pjesemarrja juaj nuk mjafton,mirepo ne presim gatishmerin tuaj duke marre dhe ndar pergjegjesit dhe duke kontribuar rrethe organizimit sa me te mire
edhe me ídet tuaja,dhe duke  u unifikuar  ashtu si e merito kjo date e shenuar.
Ne rast se do kemi nje dite me shi takimi mbahet ne  ora 15:00, ne te kunderten ne nje dite me diell takimi konsultaitv mbahet ne ora 20:00
Per informata me te  hollesisheme Nr. kontaktues 01727948830 ose 0746419649007

Me pershendeteje shoqerore: Tahir -Shabani Kryetar i shoqates "Yjet e Kosoves" e.v. Emmendingen

www.sterne-kosovas.de(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora