E marte, 18.02.2020, 04:09 PM (GMT)

Plus » Video

Kolec Topalli: Ndryshime me evoluimin e gjuhës

E diele, 08.07.2012, 07:11 AM
(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT