E diele, 29.03.2020, 05:12 PM (GMT+1)

Plus » Video

“TCH”, atje ku 17-vjeçarja u vra në emër të Kanunit

E merkure, 20.06.2012, 10:55 PM


“TCH”, atje ku 17-vjeçarja u vra në emër të Kanunit


“TCH”, atje ku 17-vjeçarja u vra në emër të... by TopChannelAlbania


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT