E enjte, 25.02.2021, 11:01 PM (GMT)

Lajme

Tubim përkujtimor për Dëshmorët - Bllacë, Therandë 07-06-2012

E marte, 05.06.2012, 05:07 PM


TE ENJTEN ME 7 QERSHOR ORA 11.00

NE BLLACE TE THERANDES MBAHET TUBIM

PERJKUTIMOR PER DESHMORET E KETIJ FSHATI .

F T E S E

Ju ftojmë të merrni pjesë në përvjetorin e dëshmorëve të rënë për lirinë e Atdheut .

Manifestimi mbahet në Bllacë më 7 qershor 2012 (e enjte) në ora 11.00 .

Ardhja juaj nderon dëshmorët e kombit.

Qershor 2012

Bllacë

Shoqata e veteranëve  të luftës së UÇK-së

Për informata tel : 044 991 258 dhe 049 402 249(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora