E diele, 18.04.2021, 09:39 PM (GMT+1)

Lajme

Njoftim për të pame për nënën e vëllezërve (Arif) Hoti

E shtune, 02.06.2012, 01:00 PM


Njoftojmë të gjithë miqtë, shokët e dashamirët se me rastin e vdekjes së nënës. Ne djemtë HOTI me familje dhe kushërinj hapin të pame të dielën me datën 03.06.2012 prej orës 08.00-16.00.
E pamja mbahet në këtë adresë: Fautenbacherstr.30 ne 77855 Achern
Për informata mund të kontaktoni në këta numra telefoni: 0782123111 dhe 01746391099
Me respekt familja Hoti


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora