E merkure, 21.04.2021, 05:26 AM (GMT+1)

Lajme

Kadare: Nuk pranoj të bëhem President!

E enjte, 31.05.2012, 06:52 PM


Ismail Kadare u kthen përgjigje negative studentëve të Universitetit ''Luigj Gurakuqi'', Shkodër. Letrën mund ta lexoni Këtu, ndërsa më poshtë publikojmë përgjigjen e shkrimtarit tonë të madh:(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora