E hene, 06.04.2020, 12:35 PM (GMT+1)

Plus » Video

Top Show: Pa prindër, pa shtet!

E shtune, 26.05.2012, 12:39 PMTop Show: Pa prindër, pa shtet!


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT