E marte, 31.03.2020, 03:06 PM (GMT+1)

Plus » Video

Stakelbeck on Terror with Geert Wilders May 8, 2012 - CBN TV

E diele, 13.05.2012, 02:24 PMStakelbeck on Terror with Geert Wilders May 8, 2012 - CBN TV


(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT