E marte, 31.03.2020, 02:38 PM (GMT+1)

Plus » Video

Pat Condell: Hello Saudi Arabia

E shtune, 12.05.2012, 11:16 AMPat Condell: Hello Saudi Arabia


(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT