E marte, 31.03.2020, 07:58 AM (GMT+1)

Plus » Video

Suksesi britanik i Rita Ora

E shtune, 12.05.2012, 01:42 PMSuksesi britanik i Rita Ora


(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT