E marte, 21.09.2021, 06:40 PM (GMT+1)

Lajme

PDK Beneluks: Njoftim - 31-vjetori i rënjes Heroike të dëshmorve Tahir dhe Nebih Meha

E enjte, 10.05.2012, 06:03 PM


Partia Demokratike e Kosovës,

Dega  e PDK se  Beneluks

Me rastin e 31-vjetorit të rënjes Heroike të dëshmorve Tahir dhe Nebih Meha, Dega e PDK-se per Beneluks mban  Tubim Perkujtimor, dhe me ketë rast ftojmë të gjithë bashkëatëdhetarët qe të marrin pjesë.

Tubimi mbahet ne Bruksel me daten 12/05/2012 te shtunen dhe

Fillone ne Ora 20h00

Adresa: Rue des Ailes 3 (Vleugelsstraat)

1030 Bruxelles

Dega Jonë për nderë të Përkujtimit të Deshmorëve ka pergatitur një Program Kulturo-Artistik: Me grupin muzikor “Atdheu”(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora