E shtune, 17.04.2021, 11:40 PM (GMT+1)

Lajme

"Lidhja qeparotase dhe miqte e saj": Njofton dhe Uron nga zemra Z. Luan Cipi

E merkure, 09.05.2012, 06:38 PM


"Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"

 

Njofton dhe URON nga zemra

 

Z. Luan Cipi,shkrimtar,poet, publicist, mik dhe bashkepuntor i ketij grupimi, si dhe antar i Klubit te Shkrimtareve "Petro Marko" VLORE te cilit me dt 12 Maj ora 11.00 i behet promovimi i krijimtarise se Tij ne sallen e po ketij Klubi.

 

Lutemi te merni pjese ne kete perurim !

 

Njoftojme gjithashtu z Perparim Hysi,z.Vlash FILI z. Viktor Martini dhe cdo antar i grupimit tone qe ndodhet ne Shqiperi te na konfirmojne marjen e ketij njoftimi.

 

Stafi(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora