E enjte, 22.04.2021, 12:14 PM (GMT+1)

Lajme

Perkrahje gazetareve nga shoqata "Yjet e kosoves" e.V ne Baden Wyrtenberg te Gjermanise

E enjte, 03.05.2012, 11:04 AM


Leter e hapur
Shume te nderuar gazetare dhe gazetar,

ne mergata jemi krenar me Juve per punen profesionale qe po beni, e ne menyre te veqant veprimet dinjitoze dhe aq te vendosura ne lidhje me ngjarjen e fundit

Ju keni dhen nje leksion te te gjitha shtresat e goditura nga ligjdhenesit e papergjegjshem, se si duhet vepruar si nje ze i vetem.

Ne jemi deshmitar se si ne nje vend demokratik (siq eshte Gjermanija), lirija e te shkruarit dhe te hulumtuarit eshte e shenjet dhe e mbrojtur me ligj andaj

keni perkrahjen e fuqishme te shoqates sone qe ato dy nene te aprovuara, te mos ratifikohen nga presidentja e Kosoves.

Miqesisht me Ju

Kryesia e shoqates "Yjet e Kosoves" e.V ne Emmendingen te Gjermanise

www.steren-kosovas.de(Vota: 2 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora